Noen er sikkert klar over det, andre ikke, men de første kjentmannspostene ble satt ut i 1962. Det betyr at det i år er seksti år siden starten. Kanskje komiteen har noen overraskelser på lur? Jeg vil jo tippe at vi får en R-post (repetisjon) eller flere på steder fra den første perioden.
Uansett er det vel bare å holde av første søndag i september, som tradisjonelt er lanseringshelg.
Nina D.
Hilsen Nina
God tur!
I Varingen (lokalavis I Nittedal) kan man nå lese at det er gitt tillatelse til å sette opp en kjentmannspost for neste periode og hvor. Foreløpig bare på nett og for abonnenter.
Sannelig! Jeg er jevnlig leser av Varingen, men har ikke vært innom på noen dager.
Blir nok et bra sted! Takk, Liv.
Hilsen Nina
God tur!
Ja, da fikk jeg lest dette, siden jeg abonnerer på Ås avis. Felles tilgang til alle lokalaviser viser det seg.
Da er det bare å gjøre seg klar for besøk. Da er det bare 49 poster å lure på....
Nå vet jeg om en til. Den er i Vestmarka. For ikke å røpe mer for dem som ikke vil vite, skriver jeg ikke noe mer. De som lurer, kan spørre meg direkte.
Og for at ikke noen skal misforstå: det er vel ingen av oss som aktivt går inn for å finne ut hvor fremtidige poster kommer. Men når lokalavisen skriver om det, slik som nevnt i et tidligere innlegg, må det være lov å nevne det.
Nina
Hilsen Nina
God tur!